Welkomstwoord voorzitter Raymond Van Pestel

Beste spelers, ouders, coaches en supporters,

Een nieuw seizoen kondigt zich alweer aan. En zoals een jaaroverzicht hoort te beginnen komen we tot de conclusie dat het afgelopen jaar alweer een succes was. Denk maar even terug aan onze zeer mooie resultaten van al onze ploegen, onze eerste Ladiesnight, een superspannende topper tegen Hansbeke, een volle zaal tijdens onze fandag, een kwis in een volgepakte kantine, een eerste Girls got Game en zeker niet te vergeten ons Allstargame, dat reeds jaren ons seizoen afsluit.

Maar zeg nu zelf, wat als?

  • Onze A ploeg die schamele, nipte verliespunten tegen Willebroek en Duffel, niet had geleden, dan speelde Sgolba misschien…,
  • De ladies zo enthousiast waren over wat was en dit jaar in grote getale weerkeren naar onze “tweede Ladiesnight”,
  • Onze jeugd op het idee zou komen om een echte “ Sgolba party” te organiseren met DJ’s en alles erop en eraan,
  • Onze eigen jeugdtalenten blijven schitteren en onze seniorsploegen verder komen versterken,
  • Sgolba een team is en blijft waar kleine en grote talenten zich thuis voelen,
  • Sgolba verder kan rekenen op een ondersteunend team van ouders, vrijwilligers en bestuurders,
  • Onze jeugdwerking verder evolueert, vol met nieuwe ideeën en met de steun van vele ploegafgevaardigden,
  • Sgolba dit jaar nu eindelijk eens haar kroontje gaat opzetten en haar 50 kaarsjes gaat uitblazen.

Een “wat als” verhaal dat onze ambities voor volgend seizoen nogmaals onderstreept.

Een verhaal dat we enkel kunnen waarmaken met de blijvende ondersteuning en inzet van een gedreven en enthousiast bestuursteam. Een team waarbinnen deze zomer een aantal wijzigingen werden doorgevoerd als gevolg van het afscheid van onze voorzitter Matthias, die beslist heeft zijn muziekcarrière een extra boost te geven.

Met veel respect wens ik dan ook, in naam van het voltallige bestuur van Sgolba, Matthias een groot woord van dank over te brengen voor zijn jarenlange inzet voor onze club en zeker niet te vergeten de jaarlijkse organisatie en uitwerking van het inmiddels “zijn Allstargame”.

Hoedje af en kroontje op want dit seizoen staat volledig in het teken van SGOLBA 50 JAAR!
Aan allen op en naast het plein een zeer plezant en sportief seizoen gewenst, namens

 

Raymond Van Pestel

voorzitter SGOLBA

 

Link naar de volledige Onthaalbrochure 2018-2019

Een reactie achterlaten