Trainingen 2018-2019

De trainingen van de seniors (A, B, C, dames) starten op 1 augustus.

De trainingen van de U16 A (Landelijk) starten op 6 augustus. De andere jeugdploegen starten vanaf 16 augustus.

Basketschool (meer info)

Coördinator: Jasper Defruyt

Sessies telkens op woensdag tussen 14u30 en 17u (Sportpark, terrein A) – start half september

U10 Gemengd A (meer info)

Coaches: Greet Cornelis en Heloïsa Dhooge

  • Maandag van 17u30 tot 19u (Sportpark, terrein C)
  • Woensdag van 15u to 16u30 (Emmaüs, terrein 1)

U10 Gemengd B (meer info)

Coaches: Maarten van Bocxkstaele en Hannes Tanghe

  • Dinsdag van 17u30 tot 19u (Sportpark, terrein A)
  • Donderdag van 17u30 tot 19u (Emmaüs, terrein 1)

U12 Gemengd A (meer info)

Coach: Thibault Huyzentruyt

  • Dinsdag van 17u30 tot 19u (Emmaüs, terrein 1)
  • Donderdag van 17u tot 18u30 (Sportpark, terrein A)

U12 Gemengd B (meer info)

Coach: Kylian Hallaert

  • Woensdag van 17u30 tot 19u (Sportpark, terrein B)
  • Donderdag van 18u15 tot 19u30 (Sportpark, terrein B)

U14 Jongens (meer info)

Coach: Hannes Tanghe

  • Maandag van 17u30 tot 19u (Sportpark, terrein B)
  • Donderdag van 18u15 tot 19u30 (Sportpark, terrein B)

U16 Jongens A (meer info)

Coach: Dirk Baete

  • Maandag van 18u30 tot 19u45 (Sportpark, terrein A)
  • Woensdag van 17u30 tot 19u (Sportpark, terrein B)
  • Donderdag van 17u tot 18u30 (Emmaüs, terrein 2)

U16 Jongens B (meer info)

Coach: Dirk Baete

  • Maandag van 17u tot 18u30 (Sportpark, terrein A)
  • Woensdag van 16u to 17u30 (Sportpark, terrein B)

U21 Jongens (meer info)

Coach: Stijn De Clerck

  • Dinsdag van 19u to 20u30 (Sportpark, terrein A)
  • Donderdag van 18u30 tot 20u (Emmaüs, terrein 2)

Dames (meer info)

Coach: Dirk Claeys

  • Maandag van 21u tot 22u30 (Sportpark, terrein A)
  • Woensdag van 19u30 tot 21u (Sportpark, terrein A)

Heren C (meer info)

Coach: Dirk Claeys

  • Maandag van 19u45 tot 21u (Sportpark, terrein A)
  • Woensdag van 21u tot 22u30 (Sportpark, terrein B)

Heren B (meer info)

Coach: Johan Boone

  • Maandag van 19u30 tot 21u (Sportpark, terrein B)
  • Donderdag van 19u30 tot 21u (Sportpark, terrein B)

Heren A (meer info)

Coach: Tibo T’Joncke

  • Dinsdag van 20 tot 22u30 (Sportpark, terrein A)
  • Donderdag van 20u15 tot 22u30 (Sportpark, terrein A)

 

Geef een reactie